Матеріал про презентація книги "В України Жіноче обличчя" проведеній 23.08.2011 у Київському міському будинку учителя.
Матеріал про презентацію книзі "Ювілеї і Ювіляри. Випуск 2011" проведену 15.12.2011 у примішенні Національної Парламентської бібліотеки.

 

У Національній парламентській бібліотеці України, зокрема, відбулися: відкриття книжкової виставки „Лицар честі і краси” до 140-річчя від дня народження українського поета, критика і перекладача М.Вороного та експозиції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня); презентації проекту і однойменного видання „Ювілеї та ювіляри 2011” видавничого центру „Гіперіон” і наукової діяльності Інституту держави і права ім. В.М.Корецького Національної академії наук України (у рамках Всеукраїнського тижня права).

 

 
14 вересня у Києві в Будинку актора відбувся фінал і нагородження переможниць Загальноукраїнського проекту «В України жіноче обличчя», а також презентація другого тому однойменного альманаху , який презентував київський видавничий центр «Гіперіон»

27 вересня 2012 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму у Національному заповіднику „Софія Київська” видавничий центр „Гіперіон” за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів презентував всеукраїнський видавничий проект „Знайомтеся – Україна. Туристичні стежки”, мета якого показати світовій спільноті туристично-рекреаційну привабливість України, спонукати туристів, в тому числі й іноземних, до відвідування та відпочинку саме в нашій державі, повідомляє сайт міської ради.

З нагоди Всесвітнього дня туризму в Національному заповіднику «Софія Київська» презентовано нове видання: «Знайомтеся – Україна. Туристичними стежками». Книга вийшла у світ завдяки створенню однойменного проекту видавничим центром «Гіперіон».......

В чудово оформленому та багато ілюстрованому виданні розповідається про розвиток туризму в Україні, туристично-рекреаційну привабливість держави та її регіонів. Зокрема, відзначається, що "Туристична галузь в Україні динамічно розвивається. Щороку нашу державу відвідують у середньому 17 млн іноземців, більшість яких є громадянами країн СНД, а третина приїжджає з ЄС.......

 До Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні 29.09.2012 р. музей проводить День відкритих дверей. У цей же день познайомитися з музеєм можна буде і на туристичній виставці-ярмарку, яка проходитиме з 12.00 до 15.00 на Новому бульварі. До речі, саме тут ви зможете на мить відчути себе космонавтом і навіть зробити фото на згадку.

Напередодні Всесвітнього дня туризму видавничий центр «Гіперіон» порадував любителів подорожей надзвичайно цікавим і корисним виданням - «Знайомтеся - Україна. Туристичними стежками.» Слід відзначити, що у цьому проекті взяв участь і наш музей. На сторінках книги Музей космонавтики ім. С.П. Корольова представлений у якості одного з найвизначніших музеїв України.......

 

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник отримав чергову відзнаку - медаль «За вірність традиціям» - за участь у проекті Державного агентства України з туризму та курортів і видавничого центру «Гіперіон» - «Знайомтеся - Україна. Туристичними стежками».